Przegrywamy na własnym boisku z Opolaninem.

Emocji nie brakowało podczas meczu piątej kolejki gdzie Powiślak podejmował drużynę Opolanina. Sędzia pokazał aż siedem żółtych kartek zawodnikom oraz dwie trenerowi gospodarzy, który został odesłany na trybuny. Jeśli chodzi o sytuacje boiskowe, drużyna Opolanina w pierwszej połowie wykorzystała szybkość swoich zawodników i w sytuacjach sam na sam z bramkarzem strzelili trzy bramki na co Powiślak odpowiedział jednym golem. Drugą połowę przyjezdni rozpoczęli od kolejnej wykorzystanej kontry a nasz zespół potrafił odpowiedzieć tylko jednym golem. Po meczu walki ostatecznie Powiślak przegrał pierwszy mecz w sezonie 4-2.

Filip Kamiński - Piotr Sykut (81' Szymon Komsta), Bartosz Szymanek, Kamil Dziewoński (58' Julian Sułek), Jakub Skindzier, Mikołaj Kuflewski (20' Bartłomiej Kozak), Paweł Zlot, Patryk Charchuła, Wiktor Mańka (41' Jakub Kozak), Damian Woch, Nowacki Maksymilian (58' Maciej Szczęsny).

10 września 2023, 17:00 - Końskowola ul. Żyrzyńska 21

Powiślak Końskowola - Opolanin Opole Lubelskie 2:4 (1:3)

Bramki: Paweł Zlot 32', 52'

Żółte kartki dla Powiślaka:Bartosz Szymanek, Patryk Charchuła, Jakub Olszak dwie, Bartłomiej Kozak