Cenne zwycięstwo na wyjeździe z Ciecierzynem.

W sobotę rozegraliśmy mecz na wyjeźdie w Niemcach a w roli gospodarza wystąpiła drużyna KS Ciecierzyn. Po porażce w poprzedniej kolejce nasz zespół chciał się podnieść i od początku próbował przejąć inicjatywę. W pierwszej połowie graliśmy mądrze i zasłużenie prowadziliśmy 2-0 do przerwy. W drugiej odsłonie podwyższyliśmy wynik na 4 i gdy wydawało się że mamy mecz pod kontrolą to gospodarze mieli swoje 15 minut i strzelili dwa gole. Ostatecznie to Powiślak odpowiedział jeszcze dwa razy i pewnie odniósł kolejne zwycięstwo 6-2.

16 września 2023, 13:30 - Niemce ul. Różana 10

KS Ciecierzyn  2:6  Powiślak Końskowola (0:2)

Skład:

Alan Nogalski - Filip Kamiński (80' Jakub Olszak), Kamil Dziewoński (88' Jakub Aleksandrowicz), Bartosz Szymanek, Bartłomiej Kozak, Szymon Lewtak (61' Szymon Komsta), Damian Woch, Jakub Skindzier (84' Mateusz Dzwonnik), Maksymilian Nowacki (74' Wiktor Mańka), Patryk Charchuła (85' Łukasz Pudełko), Paweł Zlot (61' Julian Sułek).

Bramki dla Powiślaka: Patryk Charchuła dwie, Maksymilian Nowacki, Filip Kamiński, Szymon Komsta, gol samobójczy.

Żółte kartki:  Kamil Dziewoński, Jakub Skindzier.