Kolejne trzy punkty wywalczone w Międzyrzeczu.

W pierwszy weekend września udaliśmy się do Międzyrzecza Podlaskiego aby rozegrać VI kolejkę. Od samego początku spotkania ruszyliśmy do ataków na bramkę gości lecz piłka nie chciała wpaść do siatki. W pierwszej połowie Powiślak cały czas przebywał na połowie przeciwnika i dwukrotnie umieścił piłkę w bramce na co drużyna UKS Dwójki odpowiedziała jedną kontrą którą zamieniła na gola. W drugiej połowie gra nie uległa zmianie lecz bramek już nie zobaczyliśmy, Powiślak był drużyną prowadzącą grę a zespół gospodarzy próbował wyprowadzić szybki atak. Ostatecznie Powiślak zasłużenie odniósł kolejne zwycięstwo 2-1..