Wielki come back

Dziś nasz zespół rozegrał mecz w Białej Podlaskiej. Od pierwszych minut to gospodarze mocniej zaatakowali i już w 3' wyszli na prowadzenie. Z upływem czasu Powiślak przejął inicjatywę i od 15 minuty przebywał cały czas na połowie przeciwnika lecz nie potrafił umieścić piłki w siatce. Drugą połowę również drużyna gospodarzy zaczęła lepiej i w 47' pan sędzia odgwizdał faul Kacpra Gajewskiego w polu karnym, rzut karny obronił Antoni Cholewa ale przy dobitce był już bez szans. Choć przegrywaliśmy już 2-0 to i tak dążyliśmy do strzelenia bramki. W 69' Szymon Kosior strzelił bramkę kontaktową a Powiślak jeszcze bardziej ruszył do ataków i w 73' swoją drugą bramkę strzelił Szymon. Ostatnie słowo należało do podopiecznych Marcina Rożka, którzy w 78' umieścili piłkę w siatce po raz trzeci za sprawą Macieja Szczęsnego który dośrodkował piłkę w pole karne a Mateusz Dzwonnik ustalił ostatecznie wynik 3-2 dla Powiślaka.

Wielkie brawa dla naszych zawodników za walkę i grę do końca.

1 Październik 2022, 11:00 - Biała Podlaska
AT Champion Biała Podlaska - Powiślak Końskowola 2:3(1:0)
Bramki dla Powiślaka strzelili Szymon Kosior 69' 73',Mateusz Dzwonnik 78'

Antoni Cholewa-Adrian Jańczak,Julian Sułek,Jakub Aleksandrowicz,Kamil Dziewoński-Kacper Gajewski,Patryk Charchuła,Damian Woch, Maciej Szczęsny-Bartłomiej Kruk,Mateusz Dzwonnik.

Ponadto grali: Bartosz Kopiński, Szymon Kosior.