Przegrywamy mecz w cztery minuty

W niedzielę mecz rozegrali zawodnicy prowadzeni przez trenera Marcina Rożka. Spotkanie z Sygnałem Lublin zakończyło się zwycięstwem rywali, ale to nie wynik jest najważniejszy w tym momencie dla naszych podopiecznych. Niezwykle cenne było to doświadczenie rywalizować z taką drużyną. Nasi gracze starali się konsekwentnie budować akcje od tyłu podaniami. Kilka razy udało się to wykonać w taki sposób, że ręce same składały się do oklasków. W pierwszej połowie to zespół gości dłużej utrzymywał się przy piłce, ale pierwszy gol padł dla Powiślaka, w polu karnym Bartłomiej Kruk był faulowany a jedenastkę skutecznie wykonał Patryk Charchuła , jednak goście potrafili jeszcze do przerwy wyrównać (gol do szatni). W drugiej połowie Sygnał ruszył do mocnego ataku i w cztery minuty strzelił trzy bramki. Powiślak próbował poprawić jeszcze wynik lecz drużyna przyjezdna była dziś zespołem lepszym i zasłużenie odniosła zwycięstwo 4-1.

09 Październik 2022, Niedziela 10:00 -Końskowola
Powiślak Końskowola 1-4 Sygnał Lublin (1:1)
Bramkę dla Powiślaka z rzutu karnego strzelili Patryk Charchuła

Antoni Cholewa - Adrian Jańczak, Julian Sułek, Jakub Aleksandrowicz, Kamil Dziewoński, Kacper Gajewski, Patryk Charchuła, Damian Woch, Maciej Szczęsny, Bartłomiej Kruk, Mateusz Dzwonnik.

Ponadto grali: Szymon Kosior, Bartosz Kopiński, Ania Figiel.