Zwycięstwo w meczu z Lublinianka

VI kolejka II Ligi wojewódzkiej C1 Trampkarzy Gr "Północ" za nami.
W dzisiejszym meczu na własnym boisku Powiślak Końskowola zmierzył się z drużyną Lublinianką Lublin  .
Pamiętając wyniki z poprzedniego sezonu jakie uzyskiwaliśmy grając z drużyną z Lublina, obawy o wynik z naszej strony były jak najbardziej uzasadnione.
Mecz rozpoczął się od ataków naszej drużyny a z czasem gry spotkanie się wyrównało a nawet chwilami to goście mieli więcej z gry . W drugiej połowie bramkę odczarował Bartłomiej Kruk, który dobił piłkę postrzale z rzutu wolnego Patryka Charchuły. Po strzeleniu gola co chwilę stwarzaliśmy zagrożenia pod bramką rywala. Powiślak w ciągu sześciu minut potrafił jeszcze dwa razy umieścić piłkę w siatce za sprawą Wiktora Mańki i Kacpra Gajewskiego. Ostatecznie Powiślak odnosi zasłużone zwycięstwo 3:0.

25 września 2022, Niedziela 11:00 -Końskowola
Powiślak Końskowola 3-0 Lublinianka Lublin (0:0)