Bez punktów w Opolu

Mecz 12 kolejki podopieczni trenera Marcina Rożka rozegrali w ostatnią niedzielę października na wyjeździe w Opolu Lubelskim. W pierwszej połowie na boisku oglądaliśmy dużo walki w środkowej części boiska z lekką przewagą Powiślaka, który po strzale bezpośrednio z rzutu wolnego Bartosza Szymanka objęliśmy prowadzenie ale nasza radość trwała tylko 5 min, gdy gospodarze doprowadzili do remisu. W drugiej połowie gra nie uległa zmianie lecz to Opolanin potrafił strzelić jeszcze jednego gola, Powiślak próbował doprowadzić do remisu lecz nie znalazł drogi do bramki i po zaciętym spotkaniu musieliśmy uznać wyższość. Ostatecznie Powiślak po dobrym meczu przegrywa mecz 2:1.

Już w kolejnym spotkaniu, które odbędzie się w Końskowoli 4 listopada o godzinie 11:00 nasz zespół podejmował będzie KS Ciecierzyn. Wszystkich sympatyków serdecznie zapraszamy !!!

29 Październik 2023, 11:00 - Opole Lubelskie ul. Kolejowa 17

Opolanin Opole Lubelskie  2:1  Powiślak Końskowola (1:1)