Bramka w ostatnich minutach

W sobotę rozegraliśmy 11 kolejkę, Powiślak podejmował w Końskowoli drużynę UKS Dwójkę Międzyrzec Podlaski. W pierwszej jak i drugiej połowie przez cały mecz nasz zespół dominował na boisku. Drużyna przyjezdna broniła się całym zespołem i wyprowadziła kontratak i w 45 minucie strzeliła bramkę do szatni. W drugiej połowie dążyliśmy do odwrócenia niekorzystnego wyniku ale nie potrafiliśmy umieścić piłki w siatce aż do 90 minuty. W doliczonym czasie gry mogliśmy jeszcze wyjść na prowadzenie lecz piłka minęła bramkę. Ostatecznie Powiślak remisuje 1-1.

Alan Nogalski - Piotr Michalski (46' Julian Sułek), Bartosz Szymanek, Jakub Skindzier, Piotr Sykut (78' Mateusz Więsyk), Wiktor Mańka (75' Szymon Komsta), Jakub Olszak ( 70' Bartłomiej Kiełczewski), Patryk Charchuła, Paweł Zlot, Damian Woch, Łukasz Pudełko (46' Mateusz Dzwonnik).

21 Październik2023, 10:00 - Końskowola ul. Żyrzyńska 21

Powiślak Końskowola - UKS Dwójka Międzyrzec Podlaski 1:1 (0:1)

Bramka dla Powiślaka : Patryk Charchuła.