Pewne zwycięstwo z Ciecierzynem

W sobotę rozegraliśmy ostatni w tym roku mecz na własnym boisku. Tym razem Powiślak mierzył się z zespołem KS Ciecierzyn. Mecz od początku do końca był pod kontrolą zespołu Marcina Rożka i zasłużenie odniósł wysokie zwycięstwo 6-0.

Już w najbliższą sobotę Powiślak rozegra o godzinie 10:00 w Lubartowie ul. Parkowa 6. Wszystkich serdecznie zapraszamy !!!

Alan Nogalski - Kamil Dziewoński (46' Piotr Michalski), Bartłomiej Kozak (77' Mateusz Lewtak), Jakub Skindzier, Piotr Sykut, Wiktor Mańka (74' Wiktor Prusik), Szymon Lewtak (68' Maciej Szczęsny), Patryk Charchuła, Paweł Zlot (64' Jakub Olszak), Damian Woch (77' Mateusz Dzwonnik), Mateusz Więsyk (68` Maksymilian Nowacki).

4 Listopada 2023, 11:00 - Końskowola ul. Żyrzyńska 21

Powiślak Końskowola - KS Ciecierzyn 6:0 (3:0)

Bramki dla Powiślaka: Patryk Charchuła i Paweł Zlot po dwie, Bartłomiej Kozak, Mateusz Więsyk.

Żółta kartka: Wiktor Mańka