Powiślak przywozi trzy punkty na inaugurację rundy wiosennej.

Nasza drużyna zdobyła komplet punktów, mimo iż spotkanie nie układało się po naszej myśli. W pierwszej połowie gospodarze grali bardzo agresywnie i w 20 minucie po błędzie naszego bramkarza objęli prowadzenie bezpośrednio z rzutu rożnego. Druga połowa to całkowita dominacja Powiślaka i walenie głową w mur. Nasi zawodnicy pokazali jednak charakter i odwrócili losy wyniku w końcówce spotkania.

23 marca 2024, 11:00 - Radzyn Podlaski ul. Warszawska 77

Orleta Radzyn Podlaski 1:2 Powiślak Końskowola (1:0)

Skład:

Alan Nogalski - Jakub Skindzier, Kamil Dziewoński (92' Mateusz Więsyk), Julian Sułek, Damian Woch, Kuba Komsta ( 70' Bartosz Szymanek), Wiktor Mańka ( 59' Wiktor Prusik), Patryk Charchuła, Piotr Michalski, Bartłomiej Kiełczewski, Mateusz Łącz  ( 59' Paweł Zlot).

Bramki dla Powiślaka : Bartłomiej Kiełczewski dwie

Żółte kartki: Piotr Michalski, Paweł Zlot

W kolejnym spotkaniu, które odbędzie się w Opolu Lubelskim 6 kwietnia o godzinie 11:00 nasz zespół rywalizował będzie z Opolaninem. Wszystkich sympatyków serdecznie zapraszamy !!!