Pewne zwycięstwo w Opolu Lubelskim

W sobotę rozegraliśmy pierwszy mecz po przerwie spowodowanej (Pauza w rozgrywkach, Święta Wielkanocne). W pierwszej połowie meczu gra toczona była pod dyktando zawodników Powiślaka. Po 45 minutach zasłużenie prowadzili oni 2:0 po trafieniach naszego kapitana Patryka Charchuły i Mateusza Dzwonnika.

Po przerwie nasz zespół ruszył jeszcze mocniej i podwyższył prowadzenie na 3:0 Bartłomiej Kiełczewski. Gra naszego zespołu była dobra i gdzie wydawało się kiedy padnie następna bramka to niespodziewanie gospodarze trafili na 3:1 . Od tego momentu gra się trochę wyrównała ale ostatnie słowo należał do Powiślaka który w 88 minucie ustalił wynik meczu za sprawą Bartłomieja Kozaka. Ostatecznie zdobywamy trzy punkty wygrywając z Opolaninem 4:1.

6 Kwietnia 2024, 11:00 - Opole Lubelskie ul. Kolejowa 17

Opolanin Opole Lubelskie  1:4  Powiślak Końskowola (0:2)

Skład:

Alan Nogalski - Jakub Skindzier, Kamil Dziewoński (87' Szymon Komsta), Piotr Sykut, Damian Woch, Kuba Komsta ( 61' Wiktor Prusik), Wiktor Mańka ( 59' Bartłomiej Kozak), Patryk Charchuła, Bartosz Szymanek (61' Mateusz Więsyk), Mateusz Dzwonnik (46' Bartłomiej Kiełczewski), Paweł Zlot (81' Jakub Olszak).

Bramki dla Powiślaka strzelili : Patryk Charchuła, Mateusz Dzwonnik, Bartłomiej Kiełczewski i Bartłomiej Kozak

W kolejnym spotkaniu, które odbędzie się w Końskowoli 14 kwietnia o godzinie 15:00 nasz zespół rywalizował będzie z drużyną Vrotcovia Lublin.

Wszystkich sympatyków serdecznie zapraszamy na stadion !!!