Powiślak pewnie wygrywa w Radzyniu Podlaskim

W sobotę rozegraliśmy kolejny mecz na wyjeździe, nasz zespół udał się do Radzynia Podlaskiego. W pierwszej połowie graliśmy mądrze i przez 45 minut gra toczyła się na połowie gospodarzy gdzie ich bramkarz kilka razy popisał się dobrymi interwencjami i tylko dlatego wynik widniał 0-0 do przerwy. W drugiej odsłonie nadal stwarzaliśmy groźne sytuacje i po jednej z nich objęliśmy prowadzenie, Orlęta odważniej grały lecz nasza defensywa tego dnia była nie do pokonania. W doliczonym czasie gry zadaliśmy jeszcze jeden cios i bezpośrednio z rzutu wolnego piłka ugrzęzła w siatce. Ostatecznie Powiślak odniósł pewne zwycięstwo 2-0.

7 Październik 2023, 11:00 - Radzyń Podlaski ul. Warszawska 77

Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 0:2 Powiślak Końskowola (0:0)