Po raz drugi Huragan pokonany.

W sobotę nasz zespół rozegrał swój kolejny mecz ligowy na stadionie w Końskowoli. W pierwszej połowie Powiślak przeważał i w 12 min wyszedł na prowadzenie. Z czasem mecz się wyrównał i na przerwę schodziliśmy z jedno bramkową przewagą. W drugiej odsłonie nasz zespół przejął całkowicie inicjatywę na boisku dokumentując strzeleniem jeszcze dwóch goli. W 86 i 88 minucie tracimy dwa gole po własnych błędach i ostatecznie Powiślak odnosi zasłużone zwycięstwo 3:2.

Alan Nogalski - Filip Kamiński (84' Julian Sułek), Patryk Goluch (46' Bartosz Szymanek), Jakub Skindzier, Bartłomiej Kozak, Szymon Komsta (60' Mateusz Lewtak), Jakub Olszak (46' Bartłomiej Kiełczewski), Patryk Charchuła, Wiktor Mańka (73' Kamil Dziewoński), Damian Woch, Łukasz Pudełko (73' Mateusz Więsyk).

30 września 2023, 15:00 - Końskowola ul. Żyrzyńska 21

Powiślak Końskowola - Huragan Międzyrzec Podlaski 3:2 (1:0)

Bramki: Wiktor Mańka 12', Bartłomiej Kiełczewski 52', 78'.

Żółte kartki dla Powiślaka: Jakub Olszak, Filip Kamiński, Patryk Charchuła