Pewne zwycięstwo z Dwójką

W niedzielę nasz zespół rozegrał mecz ligowy II LW JML. Przeciwnikiem Powiślaka była drużyną UKS Dwojaka Miedzyrzec Podlaski. Po bardzo dobrym spotkaniu odnosimy zasłużone i pewne zwycięstwo.

28 Kwietnia 2024, 15:00 - Końskowola, ul Żyrzyńska 21

Powiślak Końskowola 8:0  UKS Dwójka Międzyrzec Podlaski (3:0)

Łukasz Pudełko (85 Alan Nogalski) - Jakub Skindzier, Kamil Dziewoński (46' Mateusz Łącz), Piotr Sykut (62' Maksymilian Nowacki), Julian Sułek (80' Szymon Komsta) Damian Woch, Wiktor Prusik (46' Wiktor Mańka), Patryk Charchuła, Bartosz Szymanek, Mateusz Więsyk (46' Jakub Olszak), , Paweł Zlot (69' Mateusz Dzwonnik).

Bramki dla Powiślaka strzelili :Patryk Charchuła trzy a po dwie Piotr Sykut i Paweł Zlot i jedno trafienie Jakub Olszak

Żółta kartka: Wiktor Mańka

W kolejnym spotkaniu, które odbędzie się w Łukowie o godzinie 11:30 nasz zespół rywalizował będzie z drużyną Orlęta Łuków.

Wszystkich sympatyków serdecznie zapraszamy na stadion !!!