Cenny punkt w Międzyrzeczu Podlaskim

W sobotnie popołudnie nasz zespół rozegrał kolejny mecz ligowy. Niestety w tym dniu nie udało się wygrać, ale zdobyliśmy cenny punkt. Drużyna gospodarzy rozegrała dobre spotkanie i wykorzystała nasze gorsze momenty. Każde spotkanie jest dla nas cenną lekcją na przyszłość.

20 Kwietnia 2024, 14:00 - Międzyrzec Podlaski ul. Pszenna 3

Huragan Międzyrzec Podlaski 2:2 Powiślak Końskowola (1:1)

Alan Nogalski - Jakub Skindzier, Kamil Dziewoński, Szymon Komsta ( 46' Szymon Lewtak ( 84' Wiktor Mańka)), Piotr Sykut (68' Julian Sułek), Damian Woch, Wiktor Prusik (71' Jakub Olszak), Bartłomiej Kozak, Patryk Charchuła, Bartosz Szymanek (80' Mateusz Dzwonnik) , Paweł Zlot (71' Mateusz Łącz).

Bramki dla Powiślaka strzelili :Patryk Charchuła i Bartosz Szymanek

W kolejnym spotkaniu, które odbędzie się w Końskowoli 28 kwietnia o godzinie 15:00 nasz zespół rywalizował będzie z drużyną UKS Dwójka Międzyrzec Podlaski.

Wszystkich sympatyków serdecznie zapraszamy na stadion !!!