Przegrywamy w ostatniej kolejce rundy jesiennej.

W dniu dzisiejszym przegraliśmy mecz z drużyną FA BSS Lublin. W pierwszej połowie zespół gości już w 3' strzelił gola i miał przewagę na boisku którą mógł udokumentować bramką ale na wysokości zadania między słupkami stanął Antoni Cholewa. W 39' zawodnik drużyny przyjezdnej zagrał piłkę ręką a pan sędzia podyktował rzut karny którego niestety nie potrafiliśmy zamienić na gola. W drugiej połowie na boisku było dużo walki z jednej jak i drugiej strony a pod bramkami niewiele się działo. Szkoda zmarnowanej sytuacji ale taka jest piłka. Ostatecznie przegrywamy 0-1 w ostatnim ligowym meczu w rundzie jesiennej.

06 Listopada 2021, 10:00 -Końskowola | ul. Żyrzyńska 21
Powiślak Końskowola - FA BSS Lublin 0:1(0:1)