Ostatni sprawdzian przed ligą

Nasz zespół rozegrał dziś ostatni mecz kontrolny przed rundą wiosenną z drużyną Promnik Gończyce (Mazowieckie).

Przez pierwsze 20 min to goście dyktowali tempo i strzelili pierwszego gola, z upływem czasu gra się wyrównała i Powiślak doprowadził do remisu lecz niedługo było czekać i Promnik wyszedł na prowadzenie które utrzymał do przerwy. W drugiej połowie jeszcze tylko przez pierwsze 5 minut goście dyktowali tempo strzelając na 3;1, od tego momentu nasz zespół dłużej utrzymywał się przy piłce i stwarzał sobie dogodne sytuacje podbramkowe a drużyna przyjezdna odgryzała się co jakiś czas szybkimi kontrami. Ostatecznie to Powiślak odniósł zwycięstwo 5:4.

19 Marzec 2022, 13:30 - Końskowola ul. Żyrzyńska
Powiślak Końskowola - Promnik Gończyce 5:4(1:2)
Bramki: Paweł Legieć, Patryk Charchuła, Szymon Kosior, Kamil Dziewoński, Jakub Aleksandrowicz.

Antoni Cholewa - Julian Sułek, Damian Woch, Kamil Dziewoński, Kacper Gajewski, Szymon Lewtak, Patryk Charchuła, Mateusz Dzwonnik, Anna Figiel, Bartłomiej Kruk ponadto grali: Jakub Aleksandrowicz, Szymon Kosior, Paweł Legieć, Bartosz Kopiński.

Już w następną sobotę 26 marca o godz. 11:00 na stadionie w Końskowoli Powiślak zainaugurujemeczem z Sygnał II Lublinrozgrywkiwojewódzkiej III ligi trampkarzy młodszych.

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!!!